В связи с частыми отключениями света заказы отправляються 1-2 дня
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:  10:00–18:00

Сб: 11:00–16:00

0
Мій кошик

Розумний будинок Broadlink

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Системи розумного будинку Broadlink


це сучасне і практичне рішення для будинку. Компанія Broadlink за останні 5 років вибилася і грунтовно закріпилася в лідери галузі систем розумного будинку. Виробник постійно впроваджує в свою продукцію передові технології. Великий акцент робиться на дистанційному управлінні приладами. Продукцію Броадлінк завжди можна відзначити високу якість, на це витрачатися не мало зусиль.

Своє програмне забезпечення, з хорошою підтримкою і постійними оновленнями добре себе зарекомендувало в роботі. ПО сумісно зі сторонніми сервісами такими як: Alexa, Google і IFTTT. ПО надає користувачеві безліч можливостей: різні таймери і сценарії, можливість спільного управління "розумним будинком" зі своєю сім'єю, Можливість побудувати розумні сценарії, коли будь-яку дію призводить до запуску інших елементів розумного будинку. Додаток є повністю безкоштовним і підтримує безліч мов, в тому числі наша рідна мова. Додаток називається e-Control і доступно на Android і IOS.

Сама концепція розумного будинку це автоматизація повсякденних процесів і максимально ефективного використання ресурсів. Контроль і автоматизація освітлення і контроль управління кліматом, безпеку будинку і енергоефективність все це про Broadlink!

Розумний будинок від Броадлінк збирається за модульним принципом і легко масштабується в подальшому, додавання нових пристроїв або кімнат моно зробити в лічені секунди, в два кліка.

 

Основні продукти Broadlink:

Розумні розетки Broadlink - це найпростіше рішення для автоматизації та віддаленого контролю за різними побутовими приладами. Присутня функція моніторингу енергоспоживання, це дозволить Вам стежити за витратами і звести їх до мінімуму. Ви можете вивести графік за обраний період і проаналізувати споживання електрики.

Wi-fi реле Броадлінк - за допомогою даного елемента ви так само можете дистанційно керувати різними приладами і освітленням. Смарт реле Broadlink технологічне рішення для розумного будинку

Сенсорні Wi-fi вимикачі встановлюються замість аналогових, кнопкових перемикачів світла. Вимикачі повністю сенсорні з дистанційним управлінням через смартфон виконані з міцного, загартованого скла.

 

Продукцію Broadlink Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині HomeSmart за кращими цінами і офіційною гарантією.

Умный дом с Broadlink это розумное решение. Качество и функциональность приоритет для данного брэнда. Выбирая систему умного дома от Бродлинк: умные розетки, смарт выключатели, реле, Вы выбираете современное решение для вашего дома.

Розгорнути
Вгору