Ми працюємо у військовий час. Замовлення відправляються.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:  10:00–18:00

Сб: 11:00–16:00

0
Мій кошик

Все для створення розумного будинку

Розумний будинок від компанії HomeSmart
У нашому каталозі інтернет-магазину Ви можете купити все для створення розумного будинку за найвигіднішими і доступними цінами в Києві, розумні смарт розетки, бездротові дзвінки, wi-fi реле з датчиками для автоматизації свого "розумного будинку". На сайті HomeSmart представлений великий асортимент смарт гаджетів доставку яких ми здійснюємо по всій Україні.

Чому варто купити Sonoff, Broadlink, Limasso, Emastiff, Blitzwilf, Ajax, Fibaro в HomeSmart?
Компанія HomeSmart спеціалізується на приладах для розумного будинку і ми працюємо з виробниками на пряму, з цього ми можемо запропонувати конкурентну ціну і якісну, оригінальну продукцію. Абсолютно на всі системи розумного будинку у нас є сертифікати і гарантія як від виробника так і від нашого магазину. Система розумний будинок від HomeSmart включає в себе повний супровід і консультації клієнта.

Який буває домашня автоматизація?
Смарт будинок можна побудувати на різних базах, для зручності управління. Розумний будинок Apple, розумний будинок Google і Ajax розумний будинок вибираєте Ви з ваших уподобань, а ми допоможемо Вам в цьому. Кожна система включає в себе всілякі датчики для розумного будинку.

Google Home
Ви можете створити свою еко систему на базі гугл хоум. Об'єднуйте всі свої пристрої і побутові прилади і керуйте ними за допомогою голосового управління. Все більше компаній випускають пристрої сумісні з даною еко системою. Шукайте пристрої з маркуванням "працює з Google Assistant" і додавайте їх в Вашу систему розумного будинку від гугла.

Apple HomeKit
Ви можете інтегрувати розумний будинок в систему HomeKit від Apple.Управленіе відбувається за допомогою рідного додатки Будинок, на гаджетах Apple. Керувати своїм будинком з будь-якої точки світу, подивитися хто до Вас прийшов, включити підігрів бойлера через Iphone - це вже сьогоднішній день. Ви зможете зв'язати всі прилади в єдиний хаб і будувати будь-які сценарії для автоматизації свого будинку. Шукайте пристрої з маркуванням "works with Apple HomeKit".

По суті ви збираєте в своєму смартфоні або планшеті всі дані і статуси приладів і можете ними управляти або будувати сценарії, в тому числі через голосового помічника Siri.

Розумний будинок Ajax
Це скоріше охоронна система яка ставати такою розумною що її вже можна помістити в розділ "розумний будинок". Дана компанія випускає велику кількість різних датчиків, розумних розеток, ip камер для контролю статусу і управління приладами в режимі реально часу. Все це так само об'єднується в єдину екосистему. Сисема Вас сповістить в разі протікання води або загрозу пожежі.

Смарт будинок від Itead (Sonoff)
Так само дуже популярна система включає в себе безліч розумних розеток, всіляких датчиків, ip камера, реле і настінних вай фай вимикачів для віддаленого контролю і управління своїм розумним житлом. В еко системі Sonoff є можливість налаштовувати розумні сценарії, наприклад можна встановити датчик вологості і він буде передавати показання зовсім на інший пристрій сонофф яке і буде вже комутіровать навантаження спираючись на свідчення датчика.

Всі компоненти розумного будинку Ви можете купити в нашому магазині HomeSmart.

Вгору