Ми працюємо у військовий час. Замовлення відправляються.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:  10:00–18:00

Сб: 11:00–16:00

0
Мій кошик

Каталог Wi-Fi реле

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Wi-Fi реле це просте і сучасне рішення для розумного будинку


У сучасному ритмі кожен успішна людина хоче автоматизувати побутові та повсякденні справи, що б не витрачати весь час. З цим Вам допоможе впоратися розумне реле. Це елемент розумного будинку який комутує навантаження на той чи інший побутовий прилад і дозволяє керувати ним віддалено або ж запрограмувати на певний, потрібний Вам режим роботи. Іншими словами Ви можете включити бойлер або опалення через смартфон, за пів години до того як прийдете додому або налаштувати включення світла або музичного програвача в 7 ранку по робочих днях, що б прокидаючись Ви були в гарному настрої, існує величезна варіація застосувань смарт вимикачів. Розумне реле це по суті та ж розумна розетка тільки з прямим контактом, через нього ви пропускаєте дроти, це дає більше можливостей в використанні ніж смарт розетка.

Якими бувають вай фай вимикачі:
Перш за все варто відзначити що реле бувають різні за витримується навантаженні, це показник варіюється від 10А (2400Ватт) і до 20А (4400 Ватт). Потрібно розуміти з якою метою Ви хочете купити вайфай реле, звичайні домашні, побутові прилади не більше 10А.

Другий показова що варто звернути увагу це додаток в якому Ви зможете управляти і налаштовувати ваш смарт вимикач. Бажано що б всі елементи розумного будинку працювали в одному додатку, тим самим Ви створите свою екосистему. З популярних додатків можна виділити такі, як: Ewelink, Smartlife, e-Control.

Смарт реле бувають на різну кількість каналів. Найпопулярніші це одноканальні перемикачі, такий пристрій відповідає за розрив одного проводу. Також є канальні, такі реле вже можна використовувати на дві лінії, наприклад світло в спальні і світло на кухні. Існують реле на чотири і більше каналів, їх найчастіше доводиться ставити в щитку, відповідно ви зможете управляти чотири і більше лініями.

Так само на ринку досить популярні моделі з роз'ємом для зовнішніх датчиків. Ви зможете так само запрограмувати певні сценарії спираючись на показники датчиків. Наприклад реле sonoff TH16 з датчиком температури і вологості ви зможете налаштувати в теплиці таким чином що якщо вологість опуститься нижче зазначеної Вами то реле зреагує і включить певний прилад і навпаки коли вологість досягне верхньої позначки то реле відключить прилад.

Практично всі реле підтримують таймери, зворотні відліки і голосове управління.

У нас в інтернет-магазині Ви зможете купити розумне реле, вай фай вимикач, реле Sonoff, реле Broadlink за кращими цінами і з офіційною гарантією.

Вгору
,