Ми працюємо у військовий час. Замовлення відправляються.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:  10:00–18:00

Сб: 11:00–16:00

0
Мій кошик

Датчики для умного дома

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Датчики для розумного будинку


Останнім часом спеціалізована техніка, яка є частиною загальної концепції так званого «розумного будинку», стає все більш популярною. Така затребуваність обумовлюється зручністю і забезпеченням максимального комфорту своїм власникам. Щоб вся система працювала злагоджено, чітко і без перебоїв, а також була абсолютно безпечною і довговічною, неможливо обійтися без таких важливих пристосувань, як датчики для розумного будинку. Вони представлені в різних варіантах і розрізняються виконуваними функціями, а також набором технічних характеристик.
Як правило, в приміщенні, де функціонує найрізноманітніша смарт-техніка, одним подібним пристроєм не обійтися. Певний набір з них вибирається залежно від того, якими гаджетами наповнений розумний будинок. Датчики в даному випадку доповнюють один одного і виконують цілий ряд задач, в сукупності з огляду на всі потреби сучасної людини і роблячи його життя простіше і комфортніше.


Датчик розумного будинку: основні його види та призначення
Щоб вся інженерна система і всі пристрої з функцією Smart, які розташовані в будинку, стали єдиним злагодженим механізмом, застосовуються різні датчики. Всі вони поділяються на ті завдання, на виконання яких вони націлені - забезпечення охоронної безпеки, відстеження стану навколишнього середовища, контроль за справністю всіх інженерних комунікацій і так далі. Їх існує досить багато, і серед них найбільш часто використовуваними є наступні:


• датчики руху - невеликі пристосування, які служать для охорони приміщення;
• датчики протікання води, а також датчик затоплення - гаджети, які допоможуть перекрити воду в тому випадку, якщо вона буде виявлена ​​на підлозі або в іншому неналежному місці;
• датчики газу і диму - незамінні помічники, які виявляють задимлення на самих ранніх стадіях, в разі яких будуть відключені всі розетки і перекритий газ;
• датчики відкриття дверей і вікон - пристрої, які убезпечать ваш будинок від проникнення в нього непроханих гостей і допоможуть зберегти ваше майно;
• датчики температури і вологості - невеликі прилади, які забезпечують комфортний мікроклімат всередині приміщення.


Саме комплексне використання відразу декількох видів датчиків дозволяє зробити ваш будинок дійсно «розумним» і уникнути всіляких неприємних ситуацій. Комбінація пристроїв різного спектру дії забезпечить максимальну безпеку вашого житла, а система розумного будинку зможе в повній мірі відслідковувати навколишнє оточення і робити її максимально комфортною.


Чому варто придбати розумні датчики для будинку
Прогрес не стоїть на місці, і разом з ним розвиваються ті технології, які ми використовуємо щодня в своєму побуті. Якщо є можливість зробити своє життя трішки простіше, то чому б не скористатися цією можливістю? В цілому, вони мають ряд таких переваг:
• компактність і мініатюрні розміри, що дозволяють розмістити їх в будь-якому місці;
• багатофункціональність і зручність використання;
• наявність бездротових моделей;
• легкість монтажу і простота настройки;
• тривалий термін служби.


Але варто пам'ятати, що для забезпечення повної безпеки та комфорту придбані пристрої неодмінно повинні бути високоякісними і довговічними, а також оригінальними. Тільки в такому випадку ви можете бути впевнені, що купується вами розумний датчик руху або інший гаджет буде працювати справно і справлятися з усіма завданнями. Для цього необхідно купувати необхідні пристосування тільки у надійного і перевіреного постачальника, який дає гарантію автентичності та якості пропонованих їм товарів.

Вгору
,