Ми працюємо у військовий час. Замовлення відправляються.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:  10:00–18:00

Сб: 11:00–16:00

0
Мій кошик

Купити розумну розетку

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Розумна розетка це зручно!


Сьогодні практично кожна сучасна людина, що б встигнути за швидко розвиваються світом, хоче автоматизувати свої повсякденні справи і не витрачати зайвий час на побутові турботи. Великого поширення набули Wi-Fi розетки. Найбільший плюс це швидкість, автоматизація і віддалений контроль за своїми побутовими приладами. Можна просто налаштувати сценарій або таймер і вай фай розетка сама буде виконувати вмикання і вимикання по заданому Вами раніше сценарієм і це Ви зможете контролювати через смартфон з будь-якої точки світу. Повсякденний ритм сучасної людини дуже високий що б відволікатися на непотрібні турботи.

 

Що таке смарт розетка?
За назвою вже стає зрозуміло що це розумна розетка яка підключається до Вашої домашньої мережі Wi-fi і дозволяє управляти подачею електрики на той чи інший прилад через смартфон з будь-якого куточка планети при наявності інтернету. Це компонент "розумного будинку" з безліччю різних функцій. Розумні розетки дозволять Вам запрограмувати потрібний Вам цикл включення і виключення в потрібний час і в потрібний день тижня, так само більшість вай фай розеток можуть взаємодіяти з іншими компонентами "розумного будинку", спираючись на ті чи інші показники інших смарт гаджетів, можна налаштувати вкл і вкл, це називається складний сценарій. Простий приклад: Ви відкриваєте двері, розриваючи датчик дверей і розумна розетка розуміє що потрібно включити торшер у вітальні.

Які бувають розумні розетки wifi?
Варто почати з того що кожна розетка працює на тому чи іншому додатку, це може бути Ewelink, SmarLife, e-Control і інші. Якщо Ви розетку, то враховуйте що наступні компоненти розумного будинку Вам потрібно буде вибирати під свій додаток що б створювати свою екосистему.

Ще один важливий параметр смарт розетки це потужність, тут бувають розетки 10А (2400Ватт) або 16А (3400Ватт), це максимальна потужність яку може витримати ваша розетка.

Розетки бувають такі які працюють в локальній мережі Wi-Fi, тобто в домашній мережі або по мережі інтернет, краще вибирати ті які працюють по мережі інтернет, так Ви зможете управляти їй по інтернету поза домом. Ще один важливий параметр це зворотний зв'язок. Краще вибрати розетку яка повідомляє свого господаря повідомленням про яке-небудь подію.

Так само варто звернути увагу на функцію таймера. Розумна розетка з таймером це дуже зручна і потрібна деталь. Заздалегідь запрограмоване включення і відключення значно спростить ваше життя.

І на останок одна з важливою функцією в вайфай розетці це моніторинг електроспоживання. З цією функцією Ви зможете подивитися споживання в режимі реального часу або проаналізувати витрату електрики переглянувши історію за вибраний період часу. Це дозволить непогано зекономити і не витрачай зайвого.

У нашому магазині HomeSmart Ви зможете придбати розумну розетку за найкращою ціною. У нас тільки оригінальні гаджети і ми на все даємо гарантію від постачальників або від нашого магазину. У нас Ви знайдете такі популярні розетки як Sonoff S26 або Broadlink SP3 contros, Broadlink SP3s.

Вгору
,