Ми працюємо у військовий час. Замовлення відправляються.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:  10:00–18:00

Сб: 11:00–16:00

0
Мій кошик

Відеоспостереження

Ай пі камери


Облаштовуючи власний будинок, кожен прагне зробити його не тільки естетично привабливим, затишним і зручним для проживання, а й максимально безпечним. Це важливо як для відчуття власного комфорту власників приміщення, так і для повного збереження всього майна всередині нього. Для того щоб забезпечити максимальну безпеку в квартирі, будинку або промисловому приміщенні, використовуються спеціальні охоронні системи. Їх невід'ємною частиною є відеоспостереження, для якого встановлюється камера відеоспостереження певного виду.
Найбільш сучасною і затребуваною серед усіх наявних на ринку варіантів є ip камера wifi, яка має цілу низку відмінних технічних характеристик і переваг, які обумовлюють зручність його застосування.
IP камера: її особливості та призначення
IP камера відеоспостереження - це багатофункціональний пристрій для забезпечення відеоспостереження, яке функціонує за рахунок Інтернету або локальної мережі. На відміну від аналогових камер, які є на сьогоднішній день застарілим варіантом, такий пристрій має власний IP-адреса і використовує лише підключення до мережі для того, щоб передавати відеозапис на комп'ютер або інший гаджет. На сьогоднішній день такі гаджети представлені в безлічі варіантів, щоб кожен зміг вибрати той, який підійде найбільше. Всі вони поділяються на кілька видів залежно від певних характеристик, і найбільш затребуваними серед них є такі:
• камера відеоспостереження вулична і внутрішня - відрізняються місцем їх розміщення, всередині приміщення або зовні;
• купольні і циліндричні камери - мають різний корпус і форму;
• камера відеоспостереження бездротова й провідна - найбільш зручним у використанні є перший варіант, який також відомий як wifi камера;
• камери з різними видами об'єктивів - варіфокальним, фіксованим або моторизованим.
Крім того, кожна з моделей камер може мати індивідуальні особливості, які є їх відмінністю від інших. Такі характеристики для багатьох користувачів також можуть бути вкрай важливими при підборі найбільш підходящого виду пристрою. До таких характеристик відносяться кут огляду камери, фокусна відстань, дозвіл, в якому ведеться зйомка відео, оптичний зум і багато інших, які підбираються залежно від особистих переваг кожного покупця.
Основні переваги ай пі камери
Камери відеоспостереження не втрачають своєї популярності серед користувачів за рахунок наявності цілого ряду важливих переваг:
• можливість проведення оперативної трансляції відео на великі відстані - так власник приміщення може контролювати ситуацію біля або всередині нього, перебуваючи навіть в іншому місті або країні;
• наявність дистанційного керування пристрою для максимальної зручності;
• для функціонування пристрою не потрібні комп'ютерні станції, коаксіальні кабелі і проводове електрику;
• наявність безлічі додаткових функцій при певних потребах клієнта;
• універсальне рішення для забезпечення повної безпеки.
Щоб забезпечити якісне відеоспостереження для будинку, яке буде злагоджено і безперебійно працювати вдень і вночі, необхідно вибрати справжній і якісний прилад, який повністю виправдає всі ваші очікування. Для цього варто купити камеру відеоспостереження тільки у надійного і перевіреного постачальника, який надає гарантію на пропоновані товари, і з яким ви зможете цілком довіряти.

Вгору