Ми працюємо у військовий час. Замовлення відправляються.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:  10:00–18:00

Сб: 11:00–16:00

0
Мій кошик

IP відеокамери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ай пі камери


Облаштовуючи власний будинок, кожен прагне зробити його не тільки естетично привабливим, затишним і зручним для проживання, а й максимально безпечним. Це важливо як для відчуття власного комфорту власників приміщення, так і для повного збереження всього майна всередині нього. Для того щоб забезпечити максимальну безпеку в квартирі, будинку або промисловому приміщенні, використовуються спеціальні охоронні системи. Їх невід'ємною частиною є відеоспостереження, для якого встановлюється камера відеоспостереження певного виду.
Найбільш сучасною і затребуваною серед усіх наявних на ринку варіантів є ip камера wifi, яка має цілу низку відмінних технічних характеристик і переваг, які обумовлюють зручність його застосування.
IP камера: її особливості та призначення
IP камера відеоспостереження - це багатофункціональний пристрій для забезпечення відеоспостереження, яке функціонує за рахунок Інтернету або локальної мережі. На відміну від аналогових камер, які є на сьогоднішній день застарілим варіантом, такий пристрій має власний IP-адреса і використовує лише підключення до мережі для того, щоб передавати відеозапис на комп'ютер або інший гаджет. На сьогоднішній день такі гаджети представлені в безлічі варіантів, щоб кожен зміг вибрати той, який підійде найбільше. Всі вони поділяються на кілька видів залежно від певних характеристик, і найбільш затребуваними серед них є такі:
• камера відеоспостереження вулична і внутрішня - відрізняються місцем їх розміщення, всередині приміщення або зовні;
• купольні і циліндричні камери - мають різний корпус і форму;
• камера відеоспостереження бездротова й провідна - найбільш зручним у використанні є перший варіант, який також відомий як wifi камера;
• камери з різними видами об'єктивів - варіфокальним, фіксованим або моторизованим.
Крім того, кожна з моделей камер може мати індивідуальні особливості, які є їх відмінністю від інших. Такі характеристики для багатьох користувачів також можуть бути вкрай важливими при підборі найбільш підходящого виду пристрою. До таких характеристик відносяться кут огляду камери, фокусна відстань, дозвіл, в якому ведеться зйомка відео, оптичний зум і багато інших, які підбираються залежно від особистих переваг кожного покупця.
Основні переваги ай пі камери
Камери відеоспостереження не втрачають своєї популярності серед користувачів за рахунок наявності цілого ряду важливих переваг:
• можливість проведення оперативної трансляції відео на великі відстані - так власник приміщення може контролювати ситуацію біля або всередині нього, перебуваючи навіть в іншому місті або країні;
• наявність дистанційного керування пристрою для максимальної зручності;
• для функціонування пристрою не потрібні комп'ютерні станції, коаксіальні кабелі і проводове електрику;
• наявність безлічі додаткових функцій при певних потребах клієнта;
• універсальне рішення для забезпечення повної безпеки.
Щоб забезпечити якісне відеоспостереження для будинку, яке буде злагоджено і безперебійно працювати вдень і вночі, необхідно вибрати справжній і якісний прилад, який повністю виправдає всі ваші очікування. Для цього варто купити камеру відеоспостереження тільки у надійного і перевіреного постачальника, який надає гарантію на пропоновані товари, і з яким ви зможете цілком довіряти.

 

IP Камери вуличні


Як для житлового будинку або заміської садиби, так і для офісного або промислового приміщення вкрай необхідно забезпечити повну безпеку, що стосується як комфорту людей, так і збереження майна всередині нього. При облаштуванні охоронних систем в переважній більшості встановлюються спеціальні камери відеоспостереження. Залежно від потреб, такі камери можуть бути як для внутрішнього розміщення, так і для зовнішнього.
Так, камери вуличні встановлюються на відкритому повітрі і забезпечують повне спостереження за входом в приміщення і його оточенням. Вони представлені на сучасному ринку в достатку моделей від різних виробників, кожна з яких має свої певні відмінності.
Вулична ip камера: основні особливості і переваги
Камера відеоспостереження вулична відрізняється від тієї, яка розміщується всередині приміщення, своєю здатністю безперервно працювати в найсуворіших умовах, а також є стійкою до перепадів температур і впливів зовнішнього середовища. Крім цього, ip камера вулична володіє такими важливими перевагами, які роблять цей пристрій затребуваним і популярним:
• кілька варіантів кута огляду, ширина якого залежить від потреб зйомки;
• наявність інфрачервоного підсвічування для якісної зйомки відео в нічний час і при відсутності освітлення;
• зйомка відео у високій роздільній здатності з відмінною деталізацією і якістю одержуваної картинки;
• широкий діапазон робочих температур, що дозволяє камері вільно працювати як жарким літом, так і в зимовий мороз;
• різні способи запису і збереження відео з відеокамери, які можна вибрати залежно від особистих переваг;
• корпус, виконаний з міцних матеріалів з функцією вандалозащіти - буде до речі в тому випадку, якщо грабіжник спробує розбити камеру, щоб приховати своє обличчя.
При підборі відповідного вам пристрою також варто звернути увагу на тип її об'єктива. Так, камера відеоспостереження бездротова може бути оснащена як фіксованим об'єктивом, серед яких найчастіше зустрічаються варіанти з фокусом 3,6 мм, так і варіфокальним, який може регулювати фокусну відстань в межах від 2,8 до 12 мм.
Що стосується зовнішнього виконання пристрою, то, як правило, вулична wifi камера представлена ​​на ринку циліндричної форми, яка на практиці показала себе найбільш зручною в застосуванні.
Щоб підібрати ідеальний варіант пристрою, який підійде саме вам, варто заздалегідь визначитися, якими характеристиками повинна володіти потрібна вам камера відеоспостереження бездротова вулична. Купити таке пристосування варто тільки в надійному магазині, щоб не потрапити в руки шахраїв і не дістати підробку, яка незабаром вийде з ладу. Вибирайте перевіреного постачальника, який буде гарантувати справжність і високу якість тих товарів, які він реалізує. Лише в такому випадку ви будете впевнені, що придбана вами ip камера для будинку або офісу буде працювати справно протягом тривалого періоду часу.

 

IP Камери внутрішні


Все частіше власники не тільки промислових і офісних приміщень, але і житлових будинків і квартир замислюються про те, щоб встановити всередині свого простору спеціальну камеру відеоспостереження. Цей пристрій є невід'ємною частиною цілісної охоронної системи і дозволяє забезпечити повну безпеку людям, які проживають або тимчасово перебувають в даному приміщенні. Також такі пристрої можуть встановлюватися в тому випадку, якщо в будинку залишається маленька дитина наодинці з нянею або самостійно, щоб батьки могли в будь-який час проконтролювати, що в даний момент робить їх чадо.
На сьогоднішній день на ринку представлений широкий асортимент відеокамер для спостереження за приміщенням, кожна з яких має певні технічні та експлуатаційні характеристики. Найбільш зручними у використанні і сучасними є ip камери - цифрові пристрої, які функціонують за допомогою передачі сигналу через локальну мережу або Інтернет.
Особливості та переваги, якими володіють внутрішні ip камери
Ай пі камери для внутрішнього спостереження в сучасному світі - це вже не розкіш, а необхідність. Вона дійсно потрібна для тих, хто прагне убезпечити себе і своїх близьких, а також забезпечити збереження майна, яке перебуває усередині приміщення. З цими обов'язками в повній мірі справляються сучасні ip камери, що володіють цілим рядом переваг. До них можна віднести такі їх відмінні риси:
• можливість вести безперебійну фіксацію всіх процесів, що відбуваються всередині приміщення;
• передача зображення в режимі реального часу навіть на великі відстані;
• мінімалістичний дизайн, який підійде для будь-якого інтер'єру;
• різноманіття форм і моделей пристроїв на будь-який смак і бюджет.
На сучасному ринку вайфай камера представлена ​​в безлічі варіантів з різним набором характеристик, які вибираються в залежності від конкретної ситуації і умов її використання.
Перш ніж купити айпі камеру, варто врахувати цілий ряд важливих моментів, які неможливо обійти стороною. Так, варто заздалегідь визначитися з набором тих функцій, якими неодмінно повинна володіти підходяща вам камера відеоспостереження - wifi, якість записуваного відео, комплектація і так далі. Щоб обрана вами камера відеоспостереження бездротова служила справно і тривалий період часу, купувати її необхідно тільки у надійного і перевіреного постачальника. Так ви будете впевнені, що купуєте справжнє і високоякісне пристрій, що володіє прекрасними експлуатаційними та технічними характеристиками.

Вгору
,