Ми працюємо у військовий час. Замовлення відправляються.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:  10:00–18:00

Сб: 11:00–16:00

0
Мій кошик

Sonoff

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Sonoff
це бренд під яким випускається велика кількість гаджетів для розумного будинку. Компанія дозволяє звичайній людині налаштувати свій розумний будинок без будь-яких спеціальних знань і умінь. Доступні, функціональні і високотехнологічні продукти вже встигли підкорити багатьох. Зробити звичайні, побутові пристрої розумними стало простіше ніж будь-коли завдяки сонофф.

Безкоштовний софт підтримуваний Android і IOS підтримує безліч мов, в тому числі і російська. Додаток дозволить Вам віддалено, з будь-якої точки світу, керувати своїм будинком і різними побутовими приладами.

Низька ціна та висока якість продукції робить соноф затребуваним продуктом на ринку.

Продукція Sonoff
Під брендом сонофф Ви знайдете Wi-fi реле і димери для віддаленого управління, моніторингу споживання, вимірювання показань зовнішнього середовища і управління на основі цих даних.

Розумні, сенсорні перемикачі світла дозволяють так само віддалено стежити і керувати освітленням у Вашому домі, а так само автоматизувати деякі повсякденні завдання за допомогою сценаріїв.

Wi-fi розетки Sonoff найпростіший спосіб віддаленого управління самими звичайними пристроями, перетворюючи їх в розумні.

IP камери для відеоспостереження і охоронної безпеки Вашої оселі.

І багато іншого.

Соноф сумісний і відмінно працює з такими сервісами як: Amazon echo, Google Home, Google nest. Ви зможете управляти будинком з помощю голосових команд.

Наш магазин допоможе Вам вибрати і налаштувати пристрої Sonoff. Вся продукція має гарантію 12 місяців.

Sonoff розумній будинок

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/xZ2t-d7N-6o?si=8zjs4IsFcxuC3VrT" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>

Розгорнути
Вгору