Система «розумного будинку» тепер уже вважається не дорогою розкішшю, а можливістю швидкого та комфортного керування окремими вузлами власного будинку. У новобудовах дедалі частіше почали застосовувати таку систему. Насправді нічого дивного, що сучасні споживачі вважають за краще економити свій час, вдаючись до нових технологічних пропозицій на ринку.


Якийсь інтегрований механізм є справжнім домом, в якому грамотно з'єднані датчики для управління наявними установками. Потенційним покупцям пропонують скористатися спеціальним калькулятором для підрахунку орієнтовних витрат на купівлю та встановлення подібної системи у будинку. Зрозуміло, кожен член вашої родини відчує вигоду, починаючи з економії витрат на комунальні витрати та закінчуючи зручністю, безпекою експлуатації житлового приміщення.

Елементи, що входять до системи «розумний дім»:
1. Функціональні компоненти (опалення, освітлення, вентиляція та інше).
2. Вузли керування (кнопки, кнопки, панелі).
Якщо вас немає вдома, система може зв'язатися з вами за допомогою інтернету і виконати ваші команди. Перед поверненням додому, увімкніть заздалегідь опалення або, наприклад, пилосос, який прибере безлад усередині приміщення. А може ви хочете висвітлити в'їзд у свій гараж? З таким завданням також впоратися система розумного будинку, а вам потрібно лише заздалегідь надіслати потрібну команду.
Система розумного будинку має багато популярних функцій, які спрощують життя власників та помітно заощаджують грошові витрати. Наприклад, функція «контролю освітлення» дозволить автоматично відключати світло там, де довгий час нікого немає. Можна налаштувати функцію контролю за опаленням, яка зменшить витрати на цю послугу. Комплекс можливостей розумного будинку неймовірно широкий. Ваша ванна буде наповнена гарячою водою перед вашим приходом, а у мультиварці їжа підігріється до вечері, фактично без вашої участі. Витрати на придбання системи розумного будинку незабаром будуть компенсовані, а покупець гідно оцінить нові можливості.